- Переваги австрійської фурнітури Blum

 

Чому ми використовуєм фурнітуру австрійської фірми Blum?

 

 

Дуже важливо щоб кухня служила довгі роки, а фурнітура Blum розрахована на весь термін служби меблів.

 


Вона здатна забезпечити комфорт під час перебування на кухні. Згадайте як незручно, коли потрібно згинатися відкривати дверки і діставати з дальнього кута тумби якусь каструлю. Це викликає певні труднощі: спуршу потрібно викласти те що стоїть спереду,аж потім потрібну річ. Тепер це позаду. 

 

   Шухляди повного висуву Tandembox забезпечують максимальний доступ до продуктів, каструль та іншого кухонного приладдя, а внутрішні розділювачі допомагають завжди підтримувати порядок. Цим Ви можете зекономити час, та сили.
  Відкриватитися шухляда може від легкого дотику з допомогою електроприводу ServoDrive, що дуже зручно якщо у Вас зайняті руки. А закривається шухляда завжди м’яко та безшумно.


     У верхніх тумбах кухні ми радимо використовувати підйомні механізми Aventos. Більше не потрібно відкривати окремо верхню і нижню секцію. Відкриваючи дверки ви отримуєте доступ до всього вмісту тумби одночасно. Особливо доцільно використовувати Aventos у зоні сушки. Також не потрібно дотягуватися, щоб закрити дверку. Завдяки безступінчатуму відкриванню дверка зупиняється в тому положенні, де ви її залишили, а закривається як завжди, м’яко та безшумно. Погодьтеся, адже це суттєва перевага!

   Кухня на замовлення повинна бути не тільки красивою та стильною, вона повинна бути неповторною. Фурнітура Blum дозволяє застосовувати та поєднувати різні матеріали, щоб підлаштуватися під будь який смак, та стиль кухні.

 

   Створюючи кухні під індивідуальні замовлення MEBLENS пропонує тільки найкращі матеріали та комплектуючі, щоб забезпечити відмінну якість та надійність на довгі роки.