- Обираємо вітальню

     Вітальня – це кімната, де збираються великі компанії друзів за святковим столом, відзначаючи важливі події, родина проводить спільний відпочинок та дозвілля, словом ця кімната – душа будинку, чи квартири. Отож слід особливу увагу приділити оздобленню вітальної кімнати.
     Аспекти вибору вітальні у Львові:
     Уточніть, яку плиту використано для виробництва вітальні. Не рекомендуємо купувати вітальню з плити товщиною 16мм, адже вона не буде довговічною. При виборі матеріалів рекомендуємо використовувати плиту товщиною не менше 18мм, і бажано імпортного виробництва.
     При виборі фурнітури також не слід економити, адже зекономивши наприклад на завісах до дверей через деякий час Вам доведеться викликати майстра для регулювання, або повної заміни. Своїм клієнтам ми рекомендуємо використовувати фурнітуру австрійського виробника Блюм. Коштує вона дорожче, проте і служить вірою і правдою довгі роки. А щоб вітальня на замовлення була не тільки стильною, а ще й практичною ми рекомендуємо використовувати шухляди повного висуву, які забезпечать максимальний доступ до всього вмісту. Останнім часом ввійшли в моду вітальні без ручок. Вистачає легкого натиску на дверку як вона відкривається, теж саме і шухляди. Проте хочемо застерегти Вас, що багато виробників ставлять дешеві відштовхуючі завіси, або направляючі до шухляд. Якщо ви вирішили придбати вітальню «без ручок» не варто економити на механізмах: рекомендуємо австрійські, або німецькі.
     При замовленні вітальні у Львові уточність вартість доставки, заносу на поверх та монтажу. Ці послуги багато компаній не враховують у вартість, проте вкінці додають до загальної суми. Теж саме стосується і виїзду дизайнера для проведення замірів та складання проекту.
     Кілька слів по оздобленню. Для того щоб вітальня Львів була ексклюзивною та неповторною можна використовувати та поєднувати різні матеріали: ДСП, МДФ, метал, дерево, скло, пластик. Оригінально виглядають скляні полички з підсвіткою, при чому скло для найкращого ефекту повинне бути товщиною 6-8мм. У сучаній вітальні корисність підсвітки важко переоцінити, адже нею можна поставити акценти на потрібних деталях. Замість дверок з ДСП чи МДФ можна поставити алюмінієві дверки зі склом. Класична вітальня багатше беде виглядати з патинованими фасади, та карнизами. Також класичні вітальні можна комплектувати дерев’яними фасадами.
    Виготовляючи вітальні на замовлення у Львові, ми використовуємо сучасні тенденції в дизайні, високоякісні матеріали та комплектуючі, що гарантує неповторний стиль та довгий термін служби вітальні.