- Як замовити шафу-купе яка прослужить Вашим внукам?

                                      

      Перше що нас цікавить при замовленні шафи-купе – чи справді ця шафа якісна і прослужить мені довгі роки? Адже коли заходиш в магазин, навіть найдешевших фабричних шаф і бачиш «на око» що вона розлазиться, а продавець б’ється в груди що це сама якісна шафа яку він тільки бачив. Тож по яких критеріях варто оцінювати якість шафи-купе?
Якісна шафа-купе повинна бути виготовлена з плити ДСП товщиною 18мм або більше. Шафа купе виготовлена з ДСП товщиною 16мм хитка, в місцях кріплень під час експлуатації може потріскати, полички можуть провисати під навантаженням.   

     Якщо Ви не хочете, щоб крайка в шафі-купе вже через кілька місяців обдерлась, прослідкуйте щоб усі видимі торці плити і ззовні і всередині були проклеєні пластиковою крайкою.

     Щоб дихати на повні груди і не боятись, що з шафи-купе виділяються шкідливі речовини, усі нелицеві сторони (такі як низ, верх шафи, цоколь) повинні бути проклеєні паперовою кромкою.

      Уникайте дешевих розсувних систем:

  -  ролики в дешевих системах (особливо верхні) можуть бути на втулці, а не на підшипнику, це впливає на строк служби та плавність ходу дверей.

  - щітка, що знаходиться з торця дверей, може бути приклеєна до алюмінію, з часом вона може відклеюватись, і спричиняти додаткові незручності. Щітка повинна  запихатись в паз і перекривати технологічні отвори завдяки яким двері збираються.

   - дешеві розсувні двері виконані з тоншого алюмінію, або взагалі зі сталі. Такі двері можуть з часом прогнутись під власною вагою, і зарадити цьому буде неможливо. Одним словом чим масивніша ручка (вертикальний профіль) тим краще.

       

    Зверніть увагу на наповнення дверей до шафи-купе. Існує безліч варіантів наповнення розсувних дверей: матове, фарбоване,                гравіроване скло, художній розпис скла та дзеркала, плита ДСП і т.д. У цій статті ми не будемо розглядати усі варіанти оздоблення,              лише розглянемо їхні якісні показники. Дзеркало та інші типи скла повинні бути проклеєні з тильної сторони травмозахисною плівкою,  щоб у випадку розбивання воно не розсипалось і не завдало нікому шкоди. Багато виробників «економ класу» використовуючи дешеву розсувну систему клеять дзеркало на плиту ДСП. Застерігаємо від такої «екомонії». Дзеркало з часом (інколи навіть за рік) може сповзти і розбитись.
Якщо наповнення дверей плита ДСП, то товщина плити для розсувних дверей повинна бути 10мм.
      Як виглядають штани з латкою посередині? Так само виглядає шафа-купе на лицевих частинах якої насверлено овори. Хоча вони потім закриваються заглушками, проте зовнішній вигляд вже зіпсований. На сьогоднішній день технологічні можливості дозволяють збирати шафу не псуючи її зовнішнього вигляду. Звертайте увагу на це купуючи чи замовляючи шафу-купе. Також зверніть увагу на задню стінку шафи. Вона повинна бути на шурупах, а не на цвяхах. Якщо задня стінка прибита цвяхами, то у випадку якщо Ви схочете речі посунути вглиб шафи є всі шанси випхати задню стінку. А щоб 

прибити її знову потрібно буде відсувати шафу. Щоб задня стінка не проглядалась зі сторони і не псувала загальний вигляд солідні фірми вибирають в ДСП чверть і втоплюють її вглиб шафи.

      Часто мене запитують, чи можна поставити шафу якщо в дома крива підлога? Звичайно можна, для цього є регулюючі ніжки, за допомогою яких можна відкоригувати перепад підлоги до 2см.
      Висновок: будьте пильні обираючи виконавця для виготовлення шафи купе на замовлення у Львові, не забувайте запитувати про гарантію, яка на якісну шафу-купе повинна складати не менше 5 років, і звичайно користуйтесь порадами наведеними вище, і можете бути впевненні, що Ваша шафа прослужить вам довгі роки!

                                     

                                                              www.meblens.com.ua