- Як не заблукати при виборі кухонних фасадів     Зустрічають по одягу, каже нам відома приказка, а кухню зустрічають по фасадах...
     Саме від кухонних фасадів залежить загальний вигляд та стиль кухні. В цій статті ми розповімо про найпопулярніші різновиди кухонних фасадів, їх особливості

та ціни на кухні з різних типів фасадів.

     Кухні з плівкових фасадів є відносно недорогими, чим і завдячують своїй популярності серед населення.

Завдяки різноманітній колірній гамі плівкові фасади використовують як в сучасних, так і в класичних кухнях. Якість та ціна такого фасаду напряму залежить від виробника. Якщо виробник використовує якісну плівку та клей і дотримується технологічного процесу, то якість фасаду досить хороша. Кухня на замовлення з якісного плівкового фасаду коштує від 330$/м.пог. Ціна залежить від того чи буде фасад додатково патинуватись і лакуватись (для класичних кухонь). Головний недолік плівкових фасадів це слабка температуростійкість. З часом біля духовки, витяжки плівка може відставати. Переважно це трапляється на фабричних кухнях та у недобросовісних виробників меблів, котрі замовляють фасади недостатньої якості намагаючись таким чином на Вас зекономити.
     Рамкові фасади – це різновид плівкових фасадів. Кожна дверка складається з чотирьох зарізаних під 45градусів 

профілів та вставки яка при збірці вставляється в середину. Вставка може бути кольору рамки, або іншого (контрасного) кольору, що дає додаткові можливості для створення оригінального дизайну. Вартість кухні з рамкових фасадів від 350$/м.пог.

     Фарбовані фасади доволі популярне рішення для кухонь сучасних напрямків. Вдало поєднуються зі шпонованими та плівковими фасадами. Вирізняються хорошою якістю, стійкі до перепаду температур. Величезний вибір кольорів по каталогу RAL дозволяє втілювати будь яку фантазію дизайнера. Кухня з фарбованих фасадів коштує від 400$/м.пог. Недоліком фарбованих фасадів є те що їх складно замінити (наприклад при пошкодженні), оскільки нова поставка фарби може мати інший відтінок.
     Ще один тип фасадів – акрилові. Їх виготовляють на базі МДФ покритого термопластичним полімерним матеріалом. Акрилові фасади мають ідеально рівну глянцеву поверхню, стійкі до подряпин, проте навіть якщо фасад подряпався – його можна заполірувати. З торця акрилові фасади оздоблюють алюмінієвим профільом, або пластиковою крайкою в колір фасаду. Недоліком таких фасадів є те що вони можуть бути лише глухими, скло туди вставити неможливо. Колір можна вибрати по каталогу RAL, фасад може бути одноколірний, або декорований. Коштує кухня з акрилових фасадів від 600$/м.пог.


      Кухні з шпонованими фасадами набувають дедалі більшої популярності. І не дарма, адже Ви отридуєте фасад покритий слоєм справжнього дерева. Вибір декорів (порід дерев) - величезний. Шпон клеється на ДСП, МДФ, або на столярну плиту. Після цього поверхня шліфується та лакується.Овзні типи лаку, дають можливість зробити фасад матовим, глянцевим, з відкритими, або закритими порами деревини, роблять його незамінним для створення стильної та неповторної кухні. Коштує кухня з шпонованого фасаду від 600$/м.пог.
     Кухні з масиву дерева – для поціновувачів істинної класики. З масиву деревини роблять багаті класичні кухні з різьбою, вишуканими карнизами, пілястрами та розшивними планками. Така кухня пікреслює статусність її власника, а перебування на такій кухні дарує справжній домашній затишок. Кухня з дерев’яними фасадами коштує від 1000$/м.пог.
   
Хочемо нагадати, що компанія MEBLENS, охоче допоможе підібрати Вам фасади та створить кухню з комплектуючих високої якості та неперевершеним дизайном.

                                         

                                                    http://meblens.com.ua/catalog/kuhni